Ανακοίνωση - Επικαιροποίηση στοιχείων

Αγαπητοί Γονείς

Μετά από εντολή της Διεύθυνσης Π.Ε. Πιερίας, σας παρακαλούμε να μας δηλώσετε το email σας καθώς και τυχόν αλλαγές στα κινητά σας τηλέφωνα, προκειμένου να ενημερωθεί πλήρως το πληροφοριακό σύστημα του MySchool.

Η ενέργεια αυτή γίνεται στο πλαίσιο της πρόθεσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων για την προετοιμασία της πλατφόρμας της τηλεκπαίδευσης.
Παρακαλούμε να στείλετε τα στοιχεία αυτά στο e-mail του σχολείου. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. γράφοντας το ονοματεπώνυμο του παιδιού, την τάξη, το email του γονέα καθώς και τυχόν αλλαγή στο κινητό τηλέφωνο.

Ονοματεπώνυμο μαθητή.

Τάξη:

Κινητό τηλέφωνο (αν έχει αλλάξει):

Παρακαλούμε να το κοινοποιήσετε - ενημερώστε και τους γονείς που πιθανώς δεν διάβασαν την ανακοίνωση

Εκ της Διευθύνσεως