ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΕΣΤΙΑΡΙΟ

Στο σχολείο μας, για δεύτερη συνεχή χρονιά, λειτουργεί βεστιάριο με στολές που αφορούν σ’ όλες τις παραστάσεις που δίνονται από τους μαθητές μας. Φέτος είχαμε τη χαρά να δούμε να αυξάνεται ο αριθμός των στολών τόσο από προσφορές όσο και από την προσπάθεια της Α΄ και Β΄ τάξης του σχολείου μας.

Οι πιο πρόσφατες δωρεές είναι από: την κα Κουφογιάννη Κυριακή -την οποία και ευχαριστούμε πολύ- μια στολή τσολιά και μια στολή μάγου, από τη συνάδελφο κα Παπαδάκη Αλίκη ένα σακάκι, από τις δασκάλες της Α΄ τάξης μια στολή Ηπειρώτισσας και από τους μαθητές και τους δασκάλους της Α΄ και Β΄ τάξης (κα Βαρβαρέζου Ελένη, κα Λιμπανοβνού Μαρία, κα Παπαδάκη Αλίκη και κο Σμιλίδη Τραϊανό) δύο στολές τσολιά, μία φαντάρου, μία Αη–Βασίλη και μία ξωτικού.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ολόψυχα όλους όσους μας βοήθησαν και φέτος. Κάθε προσφορά είναι σημαντική και ευπρόσδεκτη σ’ αυτή μας την προσπάθεια!!!

Ακολουθούν φωτογραφίες από τις στολές του βεστιαρίου